Liigu põhisisu juurde
🚚Alates 49€ tellimusest
Müü meil
Plug-in Bluetooth Home Hotel Bedside Bedroom Alarm Clock Subwoofer Mini Speaker-20%

Plug-in Bluetooth Home Hotel Bedside Bedroom Alarm Clock Subwoofer Mini Speaker

54,99 €68,74 €
Laos olemas
Tarne 10-25 tööpäeva
14 päeva tagastusLihtne ja kiire
SKU: CJJT1029883

Kirjeldus

Product information: Function: Card, radio Color classification: H70 plug-in version, temperature/humidity display + USB charger, local gold H70 plug-in version, temperature/humidity display + USB charger, raw wood grain Shell material: Plastic Connection method: 3.5MM audio jack USB Bluetooth connection card reader Applicable people: General Warranty period: 12 months Speaker unit: three speakers Size Information: Package: Bluetooth speaker x1

Arvustused

Arvustusi veel pole

Olge esimene, kes kirjutab arvustuse!